ביטלי

ביטלי

קיצור לינקים מי צריך את זה?

קיצור לינקים בא לתת מענה לבעיה אנושית ביותר - הקלדה אנו ממש טובים בשימוש עם מחשב והוא ממש טוב בלבצע את העבודה שלו אבל כאשר אנו צריכים לדבר בשפה שלו הענין הופך לבעייתי הלינקים שאתרי אינטרנט מייצרים לעיתים ארוכים מסורבלים ולהקליד אותם יכולה להיות טרחה דיי גדולה

ביטלי הינו אתר שירות חינמי המאפשר לכם לקבל לינק מקוצר של עד 15 תוים

איך עושים את זה ?

פשוט מכניסים בחלון את הלינק הרצוי ומייד מקבלים לינק מקוצר וקוד QR לשימוש בטלפון הסלולרי, אנחנו נשמור על הלינק עבורכם ונשמח לנתב את כל הפניות במידת הצורך לכתובת הדרושה.

מה זה ביטלי?

ביטלי הינו אתר לקיצור כתובות אינטרנט בגודל של עד 1,000 תווים ללינק באורך של 15 תווים .כמו כן האתר יצור עבורכם קוד QR לסלולרי .

כמה זה עולה?

ביטלי הינו פרויקט חינמי מבית סימפל

צריך יותר מידע?

נשמח אם תקרא את רשומת בלוג שלנו בנושא קיצור לינקים

Photo-Work-1
ארטפוליו - Artfolio

ארטפוליו הינה פלטפורמה חדשנית אשר בונה אתרים בנוחות וללא כל ידע בתכנות כל מה שצריך זה לבחור תבנית להכניס מספר תמונות וארטפוליו יעשה הכל לבד :)

Photo-Work-1
קלאב הוטל דיל

אתר חבילות הנופש קלאב הוטל דיל הוקם במטרה לתת מענה לקבוצה גדולה באוכלוסיה אשר בבעלותה חבילת נופש של רשת קלאב הוטל, באתר תוכלו להשכיר את החבילה ולהנות ממגון נופשים אחרים המוצעים בו.

Photo-Work-1
HIT אגודת הסטודנטים

אתר עבור אגודת הסטודנטים במכון הטכנולוגי חולון האתר כולל מערכת אינפורמטיבית לסטודנטים ומערכות שימושיות כמו רישום למרתונים ועוד!

Photo-Work-1
האוניברסיטה העברית בירושלים

אתר עבור שירותי המשרד של האוניברסיטה , המערכת תאפשר הדפסת מסמכים דרך האינטרנט ואיסופם במספר מקומות איסוף.