בניית אתרי אינטרנט

אתר אינטרנט הוא החלון שלך לקדמה , כיום כל עסק קטן או עסק בינוני צריך אתר בין אם זה אתר תדמית או אתר פונקציונלי סימפל יודעת לספק את כולם במקצועיות האפשרית .

בניית האתר הינו תהליך מקצועי המכיל בתוכו עשרות אנשי מקצוע שונים (מעצבים, מתכנתים, מהנדסי ממשק, כותבי תוכן וכו') במטרה לעזור ללקוחות שלנו פיתחנו את סימפל פאנל - מערכת ניהול תוכן איכותית שיודעת להזריק את כל התוכן ישירות לתוך האתר ללא התערבות תכנותית כלל .

לא יודע איזה אתר אינרטנט אתה צריך? להלן רשימת סוגי אתרים עם הסבר קצר על כל סוג.

 בניית אתרי תדמית | בניית אתרים לקידום | בניית אתרים עם מערכת ניהול

 

כלל האתרים נבנים לאחר פגישת הכרות שלאחריה מתקבל מושג כללי אודות הצורך של הלקוח ומתגבש דפוס פעולה לאופי הבנייה של האתר הספציפי , הדפוס דומה ברוב המקרים והוא עובר בד"כ 3 שלבים

 - תכנון ממשק משתמש ואפיון האתר

 - עיצוב האתר 

 - תכנות האתר והלבשת מערכת הניהול

 

תכנון האתר הינו השלב החשוב ביותר בו נתן מהנסיון שלנו ע"מ שנוכל לבנות את האתר הטוב ביותר עבורך . כל הפרטים נבדקים ונערך תחקיר מיתוגי עבור הפוריקט .

 

עיצוב האתר הינו שלב בו האתר הופך למשהו מציאותי יותר במהלך העיצוב ישלחו סקיצות עבור הדפים המרכזים באתר . כל דף באתר האינטרנט מקבל אישיות משלו עם זיקה לעיצוב הכללי.

 

שלב התכנות הינו השלב החשוב ביותר אם כי השקט ביותר בשלב זה בונים את המערכות והדברים מתחילים לעבוד . אחרי שלב זה ניתן בד"כ לעקוב און ליין בכתובת שנשלחה. 

 

אחסון


אחסון בארץ אומנם יקר יותר אבל מבחינת ביצועים אין מה להשוות עם השירותים האחרים,

לסימפל 2 שרתים הממוקמים בארץ וניתנים לשכירות רק עבור לקוחות סימפל

 

קידום אתרים


בניית אתרים עם קידום מובנה הופך להיות דרישה בעולם בו אנו חיים , קשה להתעלם מיעילות הקידום ולכן סימפל פועלת גם בתחום הזה .

לקריאה נוספת לחץ כאן

 

לא רק מדברים 

אנו מזמינים אותכם לראות כיצב אבני הדרך הללו מיושמים בפועל באתרים שאנחנו בונים , באפליקציות שאנחנו בונים ובמערכת הניהול של סימפל - סימפל פאנל